Vjen oferta: Ylli i Interit në Premier League!

Interi do të mbetet pa një futbollist për të cilin kishte bërë gati ofertën e rinovimit por mesa duket një gjë e tillë nuk do të ketë sukses.Bëhet fjalë për Ashley Young i cili duket se do të rikthehet në Premier League mirëpo nuk bëhet fjalë më për Manchester United.

Skuadrat e Watford dhe Burnley të cilat kanë gati ofertat në drejtim të anglezit.Është Sky Sport UK që ka bërë të ditur dy ofertat në drejtim të Neroazzurëve për shërbimet e Young.