VINICIUSSSSS!!!!!!Super braziliani sonte shenon serish nje super gol per 3-1 (VIDEO)

Është nata e Vinicius, i shënon tjetër gol Liverpoolit.Reali ka rikthyer epërsinë prej dy golave ndaj Liverpoolit dhe po fiton 3-1.Në minutën e 65-të, ka realizuar sërish Vinicius Junior.Ja dhe goli : VIDEO