“Tër.bohet” vlonjati, gjen gruan dhe vje.hrrën në krevat me një burrë tjetër..(VIDEO)

Nuk janë të pakta rastet ku tra.dhëtia është prezente edhe në ç iftet shqiptare. Një martesë ka përfunduar në divorc, pasi një burrë nga Vlora ka kapur gruan me të dashurin në shtëpi.Burri, i cili kishte merak ta linte gruan vetëm në shtëpi, kishte marrë vjehrrën që të qëndronte me të. Mirëpo, nënë e bijë duket se nuk e kanë patur problem që të ftojnë në krevat edhe një mikun e tyre…LEXO ME TEPER