Sapo ndodhi një ngjarje e r ëndë, 5 makina bëhen copë, çfarë ndodhi? Dy shohet për të vdekur…


Një ak si dent i r ëndë ka ndodhur para disa minutash në aksin rrugor Lezhë-Milot. Aty janë përfshirë 5 automjete, ku dy shohet të ketë të pl agos ur. Nga pamjet e siguruara nga Top Channel duket se si automjetet tip Benz, Fuoristradë dhe Ford thuajse janë shk atë rruar plotësisht. Aktualisht p olicia ndodhet në vendin e ngjarjes ku po punon për shkaqet e kësaj ngjarjeje. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT