MESSSIIIIIII… Shikoni magjinë e super Messit që mbyll ndeshjen

Super ndeshja e La Liga-s mes Sevilla-s dhe Barcelona-s mbaroi me fitoren e Katalanëve. Në minutën e 29-të ka qenë Dembele që ka kaluar në avantazh katalanasit me një go/ditje të saktë me të majtën. Protagonist edhe Messi, autori i asitit por edhe shënon këtë meraviljë në minutën e 86′ që sjell tre pikët. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON KE TU